Історія виникнення школи
   Історія виникнення наш школи сягає в далеке минуле. Перша однокласна церковнопарафіяльна школа при Білій церкві була відкрита приблизно в 1866-68 рр., в якій навчалося 10-17 учнів.
   В 30-тих роках ХХ сторіччя школа стала 4-х класною, а також в окремому приміщенні був відкритий дитячий садок. Директором школи був Штокфіш( німець за походженням), батьки  якого були вихідцями з німецьких переселенців. При школі жили вчителі молодших класів.   Напередодні війни 41-45 років, школа була добудована і в ній відкрито 7 класів(1936р.). З листопада 1941 по березень 1943р. в приміщенні школи знаходився концтабір. Сюди привозили членів партії, комсомольців і просто селян, які чинили опір фашистам. Людей били, катували. Приходили родичі, знайомі. Дізнатися про своїх. Та школа була огорожена  колючим дротом. Начальником табору був Ґава Чаланг, який був дуже жорстоким. На території школи ріс великий кущ бузку,була там  викопана глибока яма, де прикопували розстріляних і дуже замучених людей, що немали змоги самі йти за село  де була ще одна братська могила. І тільки в 1945 р. всі тіла  були перенесені в єдину братську могилу біля школи у парку, і поставлено пам’ятник. А школу 2 вересня 1943 року було зірвано, коли фашисти відступали.  Відбудована школа була в повоєнні роки  і мала вигляд, як на представленій  фотографії. Такою вона проіснувала  40 років. Біля старої школи  знаходилась старенька глиняна хата, де розміщалися їдальня та майстерня. Майстернею керував Бородавка Михайло Захарович фронтовик, герой ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ війни. В 70-х роках школа мала кролеферму. За тваринами доглядали учні. Була велика площа пришкільних ділянок. Учні  вирощували овочі. З особливим  задоволенням учні доглядали за малинником.  У 1985 році розпочалася добудова школи. І вже з1987 року  навчання почалося новій сучасній школі.  Це двоповерховий будинок, що має  предметні кабінети, чудову майстерню, їдальню, спортивну залу. Біля школи розростається чудовий шкільний сад, посаджений руками учнів і вчителів.
Наші директори
1. Штокфіш Степан  Юхимович    30 роки ХХ ст..
2.Мігліченко Віра Петрівна
3. Лантух Іван Григорович