Навчальний процес

Провідна науково - методична проблема області:

«Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості »

Шкільна науково - методична проблема:

«Створення соціально-педагогічних умов для рівного
                                         доступу школярів до якісної освіти
                                                       та вироблення в них життєвих компетенцій»

Пріоритетні завдання школи на 2011-2012 н.р.

1. Забезпечення виконання Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, виконання державних програм по здійсненню початкової, базової та загальної середньої освіти. Забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовкою до професійного самовизначення.

2. Підвищувати якість навчально-виховного процесу, рівень підготовленості учнів з усіх навчальних предметів на основі передових досягнень педагогічної науки, запровадження інноваційних технологій, посилення дієвості методичної роботи та психологічної служби. Працювати над впровадженням допрофільної підготовки в базовій школі.

3. Посилити персональну відповідальність кожного педагога за збереження життя і здоров’я дітей, навчального майна та приміщень, обладнання кабінетів, шкільної їдальні, спортивного інвентарю. Продовжити дієву роботу з пропаганди здорового способу життя, попередженню інфекційних захворювань, наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління серед школярів.

4. Продовжити роботу по виконанню державної та регіональної програм “Освіта. Україна ХХІ століття”, концепції 12-річної загальної середньої освіти.

5. Цілеспрямовано продовжити роботу над провідною науково-методичною обласною проблемою “Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості ”, відповідно до якої здійснювати роботу над провідною загальношкільною проблемою “Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму, оновлення діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток дитини”. Продовжити роботу над програмами “Громадянське виховання”, “Творча обдарованість”, “Обдаровані діти – надія України”, “Здоров’я – через освіту”.

6. Надати більшої дієвості виховній та позакласній роботі з учнями, забезпечити їх моральний, культурний та фізичний розвиток, посилити індивідуальну роботу з дітьми на основі психологічних досліджень. Підвищити роль ради школи, батьківських комітетів, громадськості, спрямувати їх зусилля на розв’язання нагальних потреб школи, покращення її матеріальної бази.